Ludzie, którzy tworzą LOCO COMMERCIAL

Aleksandra Zakrzewska

Business Development Director & Partner

Rozpoczęła pracę w branży nieruchomości w 2004 roku sprzedając luksusowe apartamenty i wille na Costa Del Sol. Piękna przygoda przerodziła się w fascynację rynkiem nieruchomości. Od prowadzenia firm specjalizujących się w budowie obiektów komercyjnych (w tym hoteli, budynków biurowych i apartamentowych w Irlandzkiej Grupie Kapitałowej) poprzez projektowanie i komercjalizację handlowych obiektów wielkopowierzchniowych aż do analizy opłacalności inwestycji przy zakupie nieruchomości komercyjnych –zdobyła doświadczenie, dzięki któremu dzisiaj – jako Partner Zarządzający i założyciel LOCO COMMERCIAL kompleksowo doradza swoim klientom inwestującym w zakup lub wynajem powierzchni komercyjnych.

Pokaż e-mail a.zakrzewska@loco-commercial.com

T: Pokaż numer +48 602 285 885

Łukasz Sadanowicz

Chief Operating Officer & Partner

Ekonomista , absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Przez dziesięć lat specjalizował się z wynajmie i sprzedaży luksusowych apartamentów w Warszawie będąc szefem sprzedaży LOCO Real Estate. Ogromne zaangażowanie włożone w budowanie relacji z klientami pozwoliło mu na dalszy rozwój i kontynuację współpracy w inwestowaniu w nieruchomości komercyjne.

Pasjonat branży, strategiczny doradca inwestycyjny. Doskonale potrafi rozpoznać potrzeby swoich klientów, a jego pasją jest wyszukiwanie nieruchomości trudno dostępnych na rynku i maksymalizacja zysków inwestorów.

Pokaż e-mail l.sadanowicz@loco-commercial.com

T: Pokaż numer +48 500 081 725