LOCO COMMERCIAL posiada bogatą bazę najemców zainteresowanych najmem powierzchni w najbardziej pożądanych lokalizacjach.

Współpracujemy z międzynarodowymi operatorami, z dużymi sieciami handlowymi, ale także polskimi markami i firmami, które zaczynają swoją działalność. Współpracujemy z sieciowymi operatorami spożywczymi, piekarniami, pralniami, kawiarniami i restauratorami.

Zapraszamy do współpracy najemców, właścicieli nieruchomości oraz inwestorów.

Specjalizujemy się w lokalach gastronomicznych, oraz posiadamy bazę lokali usługowych pod każdą działalność.

Stopa zwrotu z inwestycji – Warszawa

W LOCO COMMERCIAL wiemy jak istotna dla naszych Klientów jest stopa zwrotu z inwestycji. Profesjonalna komercjalizacja lokalu to istotny czynnik, który zapewnia wysoką dochodowość nieruchomości. Nasi specjaliści zajmują się m.in. opracowaniem strategii komercjalizacji nieruchomości, poszukiwaniem najemców oraz prowadzeniem negocjacji. Doradzamy naszym Klientom w kwestiach związanych z optymalizacją przychodów, monitorujemy też wiarygodność finansową potencjalnych najemców. Współpraca z LOCO COMMERCIAL to gwarancja skutecznego postępowania komercjalizacyjnego. Pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu wiarygodnych najemców. Nasza bogata baza potencjalnych najemców pozwala na szybkie sfinalizowanie umowy najmu. Stabilna stopa zwrotu z inwestycji Warszawa jest możliwa, dzięki komercjalizacji lokali z LOCO COMMERCIAL.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

Jarosław Dętkoś

Tel.: +48 537 680 808

Adres e-mail: j.detkos@loco-commercial.com

ABC WYNAJMU

  • Analiza popytu oraz rynku wynajmu nieruchomości komercyjnych
  • Marketing nieruchomości  (oryginalny branding, reklama i promocja w wielu środkach przekazu masowego m.in. portale internetowe, prasa)
  • Promocja nieruchomości wśród współpracujących najemców sieciowych,
  • Negocjowanie umów najmu i opracowanie dokumentacji dodatkowej, w tym protokoły zdawczo-odbiorcze, specyfikacje techniczne itp.
  • Profesjonalne wsparcie techniczne związane z analizą dokumentacji niezbędnej w pracach adaptacyjnych
  • Pomoc przy procedurach związanych z uzyskaniem zezwoleń na sprzedaż detaliczną napojów alkoholowych, cesje umów sprzedaży energii elektrycznej, zwiększanie mocy przyłączeniowej itp.

Poznaj pozostałe obszary naszej oferty