ZAKUP

Zakup lokalu usługowego w celach inwestycyjnych wymaga znajomości rynku oraz profesjonalnego przygotowania.

Inwestorzy otrzymują od nas pełną analizę rentowności oraz informację o umowie najmu wraz z wykazem całości opłat i podatków. Rzetelne przygotowanie naszych doradców pozwala ocenić realną stopę zwrotu z inwestycji.

LOCO COMMERCIAL przed przekazaniem oferty swoim klientom, weryfikuje nieruchomości i ocenia ryzyko zakupu.

 

SPRZEDAŻ

LOCO COMMERCIAL współpracuje z inwestorami zainteresowanymi sprzedażą nieruchomości na określonej stopie zwrotu. Nasza firma doradza w przygotowaniu oferty, analizuje potencjał lokalu, ocenia rynek pod względem konkurencyjności, a także przygotowuje kompleksową strategię sprzedaży.

 

Lokale usługowe na sprzedaż – Warszawa

Czy szukają Państwo lokalu użytkowego, który będzie doskonałą inwestycją? W naszej ofercie znajdują się lokale usługowe na sprzedaż usytuowane w najlepszych lokalizacjach w Warszawie. Położenie lokali jest istotnym elementem inwestycji. Warto zwrócić uwagę czy lokal użytkowy znajduje się w centrum życia lokalnej społeczności, jaka jest jego widoczność z ulicy oraz czy znajduje się przy głównych ciągach komunikacyjnych. To czynniki, które dają szansę na przyciągnięcie mieszkańców z najbliższych okolic. Oferowane przez nas lokale użytkowe mogą być przeznaczone pod różnego rodzaju usługi w tym handlowo usługowe i gastronomiczne.

Lokale użytkowe – Warszawa

Oferowane przez LOCO COMMERCIAL lokale są przystosowane do prowadzenia działalności usługowej. W naszej ofercie znajdują się także lokale gastronomiczne na sprzedaż Warszawa. Zakup lokalu użytkowego to inwestycja, która wymaga dogłębnej analizy. W LOCO COMMERCIAL zapewniamy naszym Klientom pełną informację na temat lokalu usługowego. Nasi specjaliści weryfikują nieruchomość oraz oceniają ryzyko zakupu. W ofercie LOCO COMMERCIAL znajdą Państwo wyselekcjonowane lokale usługowe na sprzedaż Warszawa w świetnych lokalizacjach i o wysokim standardzie.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

Aleksandra Zakrzewska

Tel.: +48 602 285 885

Adres e-mail: a.zakrzewska@loco-commercial.com

 

Łukasz Sadanowicz

Tel.: +48 500 081 725

Adres e-mail:

l.sadanowicz@loco-commercial.com

Poznaj pozostałe obszary naszej oferty