Warszawa

Bemowo, ul. Lazurowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 664,85 PLN
Cena za m2
85 PLN
Powierzchnia
78,41 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Biurowe
Numer oferty
388/6700/OLW

Opis nieruchomości

Chcielibyśmy Państwo zaoferować lokal usługowy o powierzchni 78,41 m2 w stanie deweloperskim w inwestycji „Zielone Bemowo”.

Lokal znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu, w ciągu lokali usługowych w budynku „B 4”. Parter budynku w całości został przeznaczony pod usługi. Lokale są dobrze widoczne z ulicy oraz mocno doświetlone za sprawą dużych przeszklonych witryn. Okolica w ostatnim czasie stała się bardzo modna wśród Warszawiaków, coraz więcej lokali usługowych otwiera się w pobliżu, co zapewnia atrakcyjność lokalizacji.

ZALETY "ZIELONEGO BEMOWA":

Nowo budowana stacja II Linii Metra jest niesamowitym atutem lokalizacji. Docelowa liczba mieszkań na "Zielonym Bemowie" liczy 321 sztuk.
Na terenie osiedla wzdłuż ulic są dostępne bezpłatne miejsca parkingowe dla gości i klientów lokali usługowych.

Prezentowany lokal o powierzchni 78,41 m2 :
- cena najmu wynosi 85,00 złotych netto/m2 + opłaty eksploatacyjne ok. 7,00 złotych netto/m2

ZAPRASZAMY !!!

Mapa

Kontakt

Aleksandra Zakrzewska

Aleksandra Zakrzewska

Telefon:
+48 602 285 885
E-mail:
a.zakrzewska@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej