Warszawa

ul. Kłobucka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 658,80 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia
60,98 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1
Min. okres najmu (w latach)
3
Dostępne od
2017-10-10
Numer oferty
52/6700/OLW

Opis nieruchomości

Przedmiotem najmu jest lokal usługowy o powierzchni 60,89 m2 w inwestycji Central Park Ursynów przy ul. Kłobuckiej 8. Lokal udostępniony jest do wynajmu w standardzie developerskim z możliwością swobodnej aranżacji. Lokal ma duże przeszklenia wychodzące zarówno na ulicę jak i na patio osiedla mieszkaniowego. Dla najemcy przeznaczone jest dodatkowo miejsce parkingowe. Od strony patio lokal sąsiaduje z przedszkolem.

Osiedle Central Park Ursynów to 2 500 mieszkań zlokalizowanych w Warszawie w granicach dzielnicy Ursynów przy ul.Kłobuckiej 8. Całość inwestycji składać się będzie z 20 budynków mieszkalnych.

Długość lokalu: 11,20 x 5,40
Moc w lokalu: 18 KW z możliwością zwiększenia do 40 KW.
Dostępne media: wentylacja mechaniczna, prąd, woda, kanalizacja.

Kalkulacja najmu:
Stawka najmu netto za m2: 60 PLN
Stawka najmu netto miesięczne: 3 658,80 PLN
Stawka najmu brutto za m2: 73,80 PLN
Stawka najmu brutto miesięcznie: 4 500 PLN
Dodatkowo płatne: opłata eksploatacyjna + media.
Wysokość opłaty eksploatacyjnej wraz z miejscem parkingowym: 595,27 PLN netto.


ZAPRASZAMY!!!

DOBRE TRANSAKCJE zaczynają się od rozmowy.

Jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wybranym doradcą lub na naszą stronę _
Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję./We charge a commission.
_
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
_
LOCO Commercial Sp. z o.o., z siedzibą w (00-833) Warszawie, przy ul. Siennej 72 lok. 14, jako administrator danych osobowych, informują Pana/Panią, iż: - Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenie usług pośrednictwa w obrocie Pani/Pana nieruchomościami przez LOCO Commercial Sp. z o.o. - Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. - Dane mogą być udostępniane przez LOCO Commercial Sp. z o.o., podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.). - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. - Inspektorem ochrony danych jest LOCO Commercial Sp. z o.o. siedzibą w (00-833) Warszawie, przy ul. Siennej 72 lok 14., tel. (pokaż numer), -Dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania danych wynosi 5 lat licząc od zakończenia umowy (jej wygaśnięcia rozwiązania etc.) oraz w czasie obowiązywania zawartej umowy. - Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mapa

Kontakt

Jarosław Dętkoś

Jarosław Dętkoś

Telefon:
+48537680808
Email:
j.detkos@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej