Warszawa

Wola, ul. Jana Kazimierza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
27 270 PLN
Cena za m2
90 PLN
Powierzchnia
303 m2
Piętro
Parter
Numer oferty
395/6700/OLW

Opis nieruchomości

PRZYCHODNIA MEDYCZNA – LOKAL NA WOLI

Przedmiotem wynajmu jest lokal handlowo – usługowy, o powierzchni ok. 232m2 zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu na Woli. Lokal narożny, posiada duże witryny, 2 niezależne wejścia, jest doskonale doświetlony, położony w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali usługowych i handlowych.

OPIS INWESTYCJI:

Apartamentowiec zlokalizowany jest w prestiżowej okolicy na warszawskiej Woli, lokal położony jest w sąsiedztwie licznych lokali handlowo – usługowych.
Lokale oddawane są najemcy w standardzie deweloperskim, do własnej aranżacji zgodnie z potrzebami najemcy. Lokal dostępny od stycznia 2022r. Umowę najmu można zawrzeć już dziś.

Stawka najmu: 90 zł/m2 + VAT 23%.
Stawka najmu miesięcznie: 27 270 zł netto (32 724 zł/mies./brutto).
Lokal doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi i handel, przygotowany pod przychodnię lekarską, możliwy rownież show room, concept modowy, atelier, spa, branża beauty.

ZAPRASZAMY!!!!

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej