Warszawa

Żoliborz, Ludwika Rydygiera

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
21 488,26 PLN
Cena za m2
111,41 PLN
Powierzchnia
192,88 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Handlowo/Usługowe
Dostępne od
2019-11-04
Numer oferty
238/6700/OLW

Opis nieruchomości

Lokal pod ciężką gastronomię lub handlowo-usługowy 192,88 m2 do wynajęcia na Nowym Żoliborzu – ul. Przasnyska/RydygieraZakończenie budowy: IVQ 2019

Warunki komercyjne: 26EU netto/m2 + koszty eksploatacyjne

Lokal gastronomiczny, handlowo-usługowy narożny z dwoma wejściami od ulicy Rydygiera o powierzchni łącznej 192,88 m2 w nowo powstającym, kolejnym etapie inwestycji Żoliborz Artystyczny . Jest to kontynuacja charakterystycznego na mapie Warszawy osiedla, które powiększa się po drugiej stronie ulicy Powązkowskiej - zdecydowanie bliżej innych, licznych projektów mieszkaniowych.

Lokalizacja nieruchomości przy skrzyżowaniu ruchliwych ulic - Przasnyskiej i Rydygiera z dobrze zaplanowanym ruchem pieszych, zapewni bardzo dobrą widoczność i swobodny dostęp do lokalu. Jest to silnie zurbanizowana, nowa część Żoliborza gdzie w przeciągu ostatnich lat w promieniu zaledwie 1km, powstało ponad 10 000 nowych mieszkań, a ich liczba wciąż rośnie.

Nowa inwestycja to także nowe połączenie komunikacyjne dzięki któremu ulica Rydygiera połączy się z ulicą Powązkowską, co przyspieszy dojazd do centrum Warszawy (około 10 min). Lokalizacja charakteryzuje się też bardzo dobrą komunikację miejską w tym bezpośredni autobus do Metra Dw. Gdański – linia 221.


Istnieje również możliwość (wynajęcia) połączenia z lokalem obok o powierzchni 84m2 lub dwoma dodatkowymi łącznie dodatkowo 194m2.


Dane ogólne:

Rok zakończenia budowy: IVQ 2019

Piętro: Parter z wejściem od ulicy Rydygiera

Wysokość pomieszczeń : ok 3,4m

Moc: 120 kW

Stan lokali: Stan deweloperski

Typ przestrzeni: Open Space

Witryny: Wysokie witryny z przeszkleniami umożliwiającymi instalacje reklam w naświetlu

Typ budynku: apartamentowiec

Typ parkingu: garaż podziemny

Typ własności: użytkowanie wieczyste

Materiał budowlany: cegła

Ogrzewanie: miejskie

Wentylacja: 15 W/1h

Możliwość instalacji klimatyzacji w garażu, zapewnione miejsce na agregaty skraplające

Zapraszamy do kontaktu i rozmów !

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Mapa

Kontakt

Jarosław Dętkoś

Jarosław Dętkoś

Telefon:
+48537680808
Email:
j.detkos@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej