Michałowice

ul. Jesionowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 400 PLN
Cena za m2
69,91 PLN
Powierzchnia
77,24 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
39/6700/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o powierzchni 79,40 m2 w nowym centrum handlowym Michałowice Retail Park X-MARKT.
Lokal wyposażony we wszystkie media, z dużą witryną, zaprojektowany z myślą o jak największej otwartości na klienta.
Parking na kilkadziesiąt aut, dostosowany do osób niepełnosprawnych.

Obecnymi najemcami w obiekcie są:
-Netto,
-Pepco,
-Apteka BLISKA,
-Pralnia LEMON FRESCH,
-Restauracja MAGAZYN 5,
-Świat Prasy,
-Wierzejki,
-Oskroba.
-Bankomat PLANET CASH
-Paczkomat

Budynek, w którym znajduje się oferowany lokal wraz z sąsiadującymi obiektami handlowymi tworzy wielofunkcyjne centrum komercyjne typu Retail Park. Pasaż zaprojektowany jest w sposób zapewniający z jednej strony łatwy dostęp i komfort robienia codziennych zakupów dla klientów, z drugiej zaś niskie koszty utrzymania części wspólnych, co z kolei jest niezwykle istotne dla przyszłych najemców.

Doskonała lokalizacja inwestycji podnosi atrakcyjność oferty. Bezpośredni zjazd z Alei Jerozolimskich. W odległości 300 m od budynku znajduje się kolejka WKD Michałowice.
Budynek położony bezpośrednio przy ul. ulicy Jasionowej.
OPIS TECHNICZNY:
1.zainstalowana jest tam centrala wentylacyjna o katalogowym wydatku 700m3/h przy 100Pa, ale z uwagi na opory w instalacji udało się uzyskać ilość powietrza na poziomie 550m3/h, co przy wielkości lokalu 86m2 i 3m wysokości = 258m3, czyli ponad 2 wymiany powietrza na godzinę. Wentylacja WC to zupełnie oddzielny system wyciągowy z zainstalowanym wentylatorem wyciągowym w ilości powietrza ok 70m3/h.

2. Moc przyłączeniowa dla tego lokalu to 70 KW

3. 1500kg na m2 -cała płyta została wylana pod wymagania operatorów spożywczych i ma tę samą nośność(analogiczna jak dla NETTO które jest operatorem części powierzchni)

4. Miejsca pod jednostki są przygotowane na zapleczu lokalu lub na jego tylnej ścianie( do podwieszenia)

ZAPRASZAMY!!!

DOBRE TRANSAKCJE zaczynają się od rozmowy.

Jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wybranym doradcą lub na naszą stronę _
Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję./We charge a commission.
_
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
_
LOCO Commercial Sp. z o.o., z siedzibą w (00-833) Warszawie, przy ul. Siennej 72 lok. 14, jako administrator danych osobowych, informują Pana/Panią, iż: - Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenie usług pośrednictwa w obrocie Pani/Pana nieruchomościami przez LOCO Commercial Sp. z o.o. - Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. - Dane mogą być udostępniane przez LOCO Commercial Sp. z o.o., podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.). - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. - Inspektorem ochrony danych jest LOCO Commercial Sp. z o.o. siedzibą w (00-833) Warszawie, przy ul. Siennej 72 lok 14., tel. (pokaż numer), -Dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania danych wynosi 5 lat licząc od zakończenia umowy (jej wygaśnięcia rozwiązania etc.) oraz w czasie obowiązywania zawartej umowy. - Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mapa

Kontakt

Jarosław Dętkoś

Jarosław Dętkoś

Telefon:
+48537680808
Email:
j.detkos@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej