Warszawa

Mokotów, ul. Puławska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
23 400 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia
234 m2
Piętro
Parter
Numer oferty
396/6700/OLW

Opis nieruchomości

LOKAL PRZY UL. PUŁAWSKIEJ. TOP LOKALIZACJA

Przedmiotem wynajmu jest lokal handlowo – usługowy, o powierzchni 234 m2 zlokalizowany w kamienicy w sąsiedztwie innych lokali handlowo - usługowych. Lokal widoczny z głównej ulicy, przed lokalem miejsca parkingowe ogólnodostępne, miejskie.

OPIS INWESTYCJI:
Lokal położony w prestiżowej okolicy na Mokotowie, w sąsiedztwie innych lokali handlowo – usługowych. Posiada duże witryny, doskonały pod usługi medyczne, beauty.
Lokal dostępny od zaraz.

Stawka najmu: 100 zł/m2 + VAT 23%.
Stawka najmu miesięcznie: 23 400 zł netto (28 782 zł/mies./brutto).
Lokal doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi i handel, przychodnię medyczną, chętnie widziany również show room, concept modowy, atelier, spa, branża beauty.

ZAPRASZAMY!!!!

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej