Warszawa

Żoliborz, ul. Potocka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
11 440 PLN
Cena za m2
80 PLN
Powierzchnia
143 m2
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Biurowe, Handlowo/Usługowe
Numer oferty
399/6700/OLW

Opis nieruchomości

LOKAL GASTRONOMICZNY położony na Zielonym Żoliborzu przy ul. Potockiej 4A.

Chcielibyśmy Państwu zaproponować najem lokalu gastronomicznego w stanie deweloperskim położonym przy ul. Potockiej - na przeciwko pływalni OSIR, skateparku - w sezonie letnim oraz lodowiska - w sezonie zimowym, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kępa Potocka, uczęszczanego przez spacerowiczów przez cały rok. Lokal jest jedynym lokalem w Inwestycji, jest to lokal narożnikowy, mocno przeszklony oraz widoczny z ulicy.

Prezentowany lokal na powierzchnię 143 m2, przekazywany Najemcy będzie w stanie deweloperskim, jednak na etapie budowy Właściciel zamontował w lokalu centralę wentylacyjną wraz z rozprowadzeniem kanałów po lokalu, została zamontowana klimatyzacja wraz z montażem jednostki zewnętrznej oraz jednostek wewnętrznych.

Lokal został wyposażony w instalację:
- wentylacyjną wraz z zamontowaną centralą wentylacyjną
- klimatyzacyjną wraz z zamontowanymi jednostkami
- elektryczną z przydziałem mocy 39 kW
- istnieje możliwość wydzierżawienia terenu od Miasta na ogródek gastronomiczny

Warunki najmu:
- czynsz najmu wynosi 80,00 złotych netto/1m2
- opłaty eksploatacyjne wynoszą ok. 9,00 złotych netto/1m2
- odliczyć należy zużycie mediów wg liczników

ZAPRASZAMY !!!

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej