Warszawa

ul. Nowy Świat

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
31 030 PLN
Cena za m2
290 PLN
Powierzchnia
107 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
84/6700/OLW

Opis nieruchomości

ROZKŁAD:
Lokal użytkowy o powierzchni 107 m2 składa się z głównego pomieszczenia oraz istnieje możliwość wynajęcia piwnicy z bezpośrednim wejściem z lokalu.
STANDARD:
Wysoki. Kamienica odrestaurowana.
Doskonała Lokalizacja
LOKALIZACJA:
Wyjątkowy lokal zlokalizowany w przepięknej, historycznej kamienicy, przy bardzo ruchliwej ulicy Nowy Świat. To wyjątkowa lokalizacja, chętnie odwiedzana zarówno przez turystów jak i mieszkańców miasta.
Lokal został przygotowany pod działalność gastronomiczną. Lokal został wyposażony w mechaniczną wentylację, klimatyzację, możliwość uzyskania koncesji na alkohol.

Mapa

Kontakt

Jarosław Dętkoś

Jarosław Dętkoś

Telefon:
+48537680808
Email:
j.detkos@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej