Konstancin-Jeziorna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 700 000 PLN
Cena za m2
11 419,75 PLN
Powierzchnia
324 m2
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2012
Dostępne od
2019-02-04
Numer oferty
67/6700/OLS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dom wraz z restauracją oraz parkingiem. Nieruchomości położone są na działkach o powierzchni 1769 m2 i 2086 m2.
Nieruchomości położone 25 km od Warszawy.

Działka powierzchni 1769m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym 2 kondygnacyjnym, niepodpiwniczonym wykończonym w standardzie wysokim rozbudowanym o budynek usługowy, 1 kondygnacyjny, niepodpiwniczony, w którym prowadzona jest działalność gastronomiczna.

Działka o powierzchni 2086 m2, niezabudowana, użytkowana jako parking. W części środkowej zadrzewiona.

Budynek mieszkalny wybudowany został w 2012 r.. Powierzchnia użytkowa domu to 166,81 m2, wykończona w podwyższonym standardzie, Na parterze znajdują się: przedpokój, kuchnia ze spiżarnią, pokój dzienny, wc, garderoba. Na pierwszym piętrze dwie sypialnie i łazienki, otwarty gabinet.

Dom może pełnić także funkcję hotelową.

Część usługowa składa się z restauracji, chłodni, magazynu oraz części restauracyjnej letniej. Suma powierzchni użytkowej to 170 m2.

Posiadamy pełną dokumentację, wycenę przedsiębiorstwa wykonaną przez analityków finansowych, możliwy wgląd do całej dokumentacji księgowej.

Obecne obroty, nakłady inwestycyjne, koszty, wzrosty przychodów co roku dają wyliczenia o zwrocie z inwestycji przed 8 rokiem.
Restauracja działająca codziennie, możliwe oględziny po uprzednim podpisaniu klauzuli poufności.

Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Mapa

Kontakt

Jarosław Dętkoś

Jarosław Dętkoś

Mobile:
+48537680808
Email:
j.detkos@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej